درباره ریبایو

ریبایو مجموعه ای است برای تمام فعالان و دوست داران حوزه انرژی های تجدیدپذیر و پلی برای ارتباط علاقه مندان و فعالان این حوزه که فعالیت خود را از شهریور سال 1399 در پلتفرم اینستاگرام آغاز کرده است. هدف اصلی از ایجاد این رسانه تخصصی، فرهنگ سازی و ارتقای دانش جامعه در زمینه انرژی های پاک و تجدیدپذیر می باشد.

تیم ریبایو متشکل از کارشناسان و مهندسان حوزه ی انرژی می باشد که با استخراج اطلاعات و داده ها از منابع معتبر و پوشش به روز ترین تکنولوژی ها و اخبار جهان انرژی، طیف گسترده ای از شواهد مبتنی بر واقعیت را به منظور آگاه سازی و اطلاع رسانی مخاطبین خود ارائه می دهد. لازم به ذکر است، تیم ریبایو با دریافت نظرات متخصصین و کارشناسان حوزه انرژی های تجدیدپذیر، اطلاعات خود را تکمیل و اعتبار سنجی می کند.

مطالب منتشر شده توسط ریبایو به گونه ای طراحی شده است تا بتواند نظر مخاطبین خود اعم از دانشجویان، پژوهشگران، افراد شاغل در صنایع مرتبط و حتی مردم عادی جامعه را جلب کند و در همین راستا، ریبایو برای ارائه راهکار های بهتر و رو به رشد با دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات و دانشگاه امیرکبیر و شرکت های معتبر در ارتباط می باشد تا بتواند پاسخگوی نیاز های مخاطبان خود باشد.

نظرات و پیشنهادات